Online Eğitim

Online Eğitim2020-05-10T00:46:05+03:00

Köpeğinizi Online Eğitim ile Evde Eğitmeye Hazır Mısınız?

Köpeğinizin Eğitim okullarına gitmesi hayli yorucu oluyor, buna ayıracak vaktiniz yok ya da eğitmenin ona nasıl davranacağı ile ilgili aklınızda soru işaretleri mi var?

Türkiye ve Adana’da ki en modern, etkili ve özellikle bilimsel tabanlı sadece teorikte kalmayan senkron eğitim modeli ile sizlere ihtiyacınız olan en uygun eğitimini sağlamak için buradayız!

Online Köpek Eğitimi Kapsamında Neler Var?

 • Tuvalet Alışkanlığı Eğitimi

 • Puppy Yavru Köpek Eğitimi

 • Temel İtaat Eğitimi

 • İleri İtaat Eğitimi

 • Davranış Bozukluğu Eğitimi

RANDEVU AL

SENKRON
(EŞ ZAMANLI) Eğitim Nedir?

Eş zamanlı uzaktan eğitimde eğitmen ile eğitim almak isteyen kişi arasında elektronik ortamda (Video konferans vb. program ile )eğitim sürecinin gerçekleştirilmesidir. Eğitim böyle bir ortamda karşılıklı olarak etkileşim içerisinde gerçekleştirilir.

Eğitim süreci Zoom isimli video konferans programı üzerinden ,her bir oturum için ortalama 45 dk süre ile gerçekleştirilir.

Online Eğitim Süreci Nasıl İşliyor?

 1. Köpeğinin Irk,yaş bilgilerini ve yaşadığın problemlerin videosunu; info@heypati.com.tr’ye Mail at ya da 0533 193 72 84 Whatsapp hattımızdan bize ulaştır !
 2. Uzman ekibimiz ve eğitmenimiz ile problemini değerlendirelim!
 3. Sana özel en uygun eğitim seçenekleri hazırlansın!
 4. Seçimini yap,eğitimine başla!
 5. İlk hafta deneme sürecini tamamla ve eğitimin olumlu gittiğinden emin ol!
 6. Eğitim gidişatına göre ödeme planına eğitmenin ile karar ver!
 7. Ödevlerini tamamla,pratiklerini yap ve sertifikanı al!

Eğitim sürecinde ihtiyacın olan şeyler;

 • İnternet bağlantısı olan ve bağlantı sorunu yaşamadığın bir telefon,
 • Ödül Maması,
 • Eğitime hazır bir pati dostun 🙂
 • Biraz Sabır 🙂

(Eğitim sürecine göre clicker v.b farklı eğitim araçları temin edilebilir.)
Online eğitim gelirlerinin %20’si patili dostlarımız için devam etmekte olan  #mahalleninbesleyicisiol projesi kapsamında kullanılmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

2022-05-21T19:12:59+03:00

Acil Destek

Hey Pati Veteriner Kliniği, dostlarınız her ihtiyaç duyduğunda onların ve sizlerin yanında olabilmek için kurulmuş bir sağlık kurumudur. Her gün saat 20:00’da poliklinik servisleri kapanır ve sadece acil servimiz aktive olur.

2022-05-21T19:14:11+03:00

Pet Kuaför

Traş, banyo, tırnak, kulak, ve tüy bakımı özel tasarım küçük ve büyük ırk köpeklere ve kedilere özel banyolarda profesyonel personelimiz tarafından veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır. Her traş sonrası veteriner hekimimiz tarafından deri, tüyler, kulak, patiler, görünen dış anatomik bölümler hatalık belirtileri, parazitler, mantar, uyuz açısından kontrol edilmekte dikkat çekebilecek sorunlar konusunda bilgi verilmektedir.

2022-05-21T19:14:57+03:00

Aşılama

Ülkemizde yavru hayvan ölümlerinin çoğunu oluşturan sebeplerin viral kaynaklı olduğunu bilmek gerekir. Siz de değerli dostlarınızın 4-6 haftalıktan itibaren düzenli olarak aşılarını yaptırmayı unutmayın. Etkili ve düzenli bir aşılama programı uzun ve sağlıklı bir yaşamın ilk adımıdır.

2022-05-21T19:15:51+03:00

Check Up

Check-Up, hastalıkların belirtileri ortaya çıkmadan önlem almak üzere çeşitli ve bireysel programlar ile önerilir. Bu programların temel amacı, henüz hastalık gözle görünür duruma gelmeden tespit edip edilmesidir. Bu sayede saptanacak bir rahatsızlık henüz tedavi aşamasına gelmemiş ise, belirli aralıklarda yapılacak rutin kontrollerle başladığı ilk an saptanıp, mümkün olan en erken zamanda tedavisi başlatılıp ilerleyiciliği durdurulabilir, hatta tamamen yok edilebilir.

2022-05-21T19:16:33+03:00

Cerrahi

Veteriner cerrahi uygulamalarımız ile minik dostumuzu sağlığına kavuşturmak için en iyi teknik imkanları ve veteriner hekimleri kullanırız. Linke tıklayarak imkanımız olan tüm veteriner cerrahi uygulamalarımızı görebilirsiniz.

2022-05-21T19:21:07+03:00

Ağız ve Diş Sağlığı

Periodontal hastalıklar daha ziyade orta yaşlı ve yaşlı hayvanlarda görülmekle birlikte, 6 aylık hayvanlarda da diş sorunlarına rastlanır olmuştur. Heypati Veteriner Polikliniğinde hastaların her ziyarette ağız muayeneleri atlanmaksızın yapılır.

Ağız Ve Diş Sağlığı

Evde bakılan küçük dostlarımızın ağız sağlığı son derece önemlidir. Periodontal hastalıklar daha ziyade orta yaşlı ve yaşlı hayvanlarda görülmekle birlikte, 6 aylık hayvanlarda da diş sorunlarına rastlanabilir. Heypati Veteriner Kliniği’nde minik dostlarımızın ağız muayeneleri atlanmaksızın yapılır.

RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYIN