Köpeğinizi Online Eğitim ile Evde Eğitmeye Hazır Mısınız?

, Köpek Bakımı, Online EğitimKöpeğinizi Online Eğitim ile Evde Eğitmeye Hazır Mısınız?

Köpeğinizin Eğitim okullarına gitmesi hayli yorucu oluyor, buna ayıracak vaktiniz yok ya da eğitmenin ona nasıl davranacağı ile ilgili aklınızda soru işaretleri mi var? 

Türkiye ve Adana’da ki en modern, etkili ve özellikle bilimsel tabanlı sadece teorikte kalmayan senkron eğitim modeli ile sizlere ihtiyacınız olan en uygun eğitimini sağlamak için buradayız!

Heypati Online Köpek Eğitim Kursu Nedir?

Köpek eğitimi için eğitim merkezlerine giden çoğu köpek başlangıçta uzun bir süre güven problemi yaşar ve eğitim merkezine gittiğinde ilk olarak oraya güven duymak ister. Yerinde ve etkili bir eğitim ancak size güven duyan bir köpek ile mümkündür aksi durumda köpeğiniz eğitimi kabul etmez. Köpeğinizle aranızda ki güven bağı da sizinle birlikte gerçekleştirilecek birebir eğitim ile daha çok artacaktır. Maalesef köpek eğitim merkezlerinde yaşanabilen güven problemi ile ilgili bu süreç çoğu eğitim süresini uzatmakta ve hatta bazen güven duygusunu tamamlayamayan köpeklerin eğitimlere yanıt vermemesine yol açmaktadır. İçinde bulunduğumuz süreçte, Covid-19 dönemine ek olarak, köpek eğitim vb. merkezlerde her ne kadar yüksek hijyen kurallarına dikkat edilse de sizler için köpeğinizi gezdirmek riskli bir durum halindeyken böyle bir ortamda köpeğinizi köpek eğitim merkezine yollamak hem sizler hem sevdikleriniz içinde yüksek bir risk faktörü oluşturabilir.

Heypati Online Köpek Eğitim Kursu Nedir?

Köpek eğitimi için eğitim merkezlerine giden çoğu köpek başlangıçta uzun bir süre güven problemi yaşar ve eğitim merkezine gittiğinde ilk olarak oraya güven duymak ister. Yerinde ve etkili bir eğitim ancak size güven duyan bir köpek ile mümkündür aksi durumda köpeğiniz eğitimi kabul etmez. Köpeğinizle aranızda ki güven bağıda sizinle birlikte gerçekleştirilecek birebir eğitim ile daha çok artacaktır. Maalesef köpek eğitim merkezlerinde yaşanabilen güven problemi ile ilgili bu süreç çoğu eğitim süresini uzatmakta ve hatta bazen güven duygusunu tamamlayamayan köpeklerin eğitimlere yanıt vermemesine yol açmaktadır. İçinde bulunduğumuz süreçte, Covid-19 dönemine ek olarak, köpek eğitim vb. merkezlerde her ne kadar yüksek hijyen kurallarına dikkat edilse de sizler için köpeğinizi gezdirmek riskli bir durum halindeyken böyle bir ortamda köpeğinizi köpek eğitim merkezine yollamak hem sizler hem sevdikleriniz içinde yüksek bir risk faktörü oluşturabilir.

Bu yüzden evde online köpek eğitimi çok daha etkili ve önemli olmaktadır.Bizler her zaman bunun bilinci ile hareket ediyoruz ve sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Heypativet olarak  ülkemiz pet sektöründe lokomotif görevlerle yenilikleri takip ederek, güncel bilgiler ışığında kaliteli ve ulaşılabilir hizmet veriyoruz.Heypati Online Köpek Eğitimi modeli ile sizi taleplerinize  en uygun eğitim seçeneği sunacak eğitmenler ile eşleştiriyoruz.

SENKRON(EŞ ZAMANLI)Eğitim Nedir?

Eş zamanlı uzaktan eğitimde eğitmen ile eğitim almak isteyen kişi arasında elektronik ortamda (Video konferans vb. program ile )eğitim sürecinin gerçekleştirilmesidir. Eğitim böyle bir ortamda karşılıklı olarak etkileşim içerisinde gerçekleştirilir.

Eğitim süreci Zoom isimli video konferans programı üzerinden ,her bir oturum için ortalama 45 dk süre ile gerçekleştirilir.

Evde İstediğiniz Zaman Eğitim Almanın Keyfini Çıkarın!

Esnek eğitim süreci ile birlikte evde kendi güven alanınız içerisinde her zaman eğitim alabilirsiniz!

Online Köpek Eğitimi Kapsamında Neler Var?

Heypati Online Eğitim Kapsamında verilen eğitimler şu şekildedir;

  • Tuvalet Alışkanlığı Eğitimi
  • Puppy Yavru Köpek Eğitimi
  • Temel İtaat Eğitimi
  • İleri İtaat Eğitimi
  • Davranış Bozukluğu Eğitimi

Online Eğitim Süreci Nasıl İşliyor?

1-Köpeğinin Irk,yaş bilgilerini ve yaşadığın problemlerin videosunu; info@heypati.com.tr’ye Mail at ya da 0533 193 72 84 Whatsapp hattımızdan bize ulaştır !

2-Uzman ekibimiz ve eğitmenimizle problemini değerlendirelim!

3-Sana özel en uygun eğitim seçenekleri hazırlansın!

4-Seçimini yap,eğitimine başla!

5-Ilk hafta deneme sürecini tamamla ve eğitimin olumlu gittiğinden emin ol!

6- Eğitim gidişatına göre ödeme planına eğitmenin ile karar ver!

7- Ödevlerini tamamla,pratiklerini yap ve sertifikanı al!

Eğitim sürecinde ihtiyacın olan şeyler;

  • İnternet bağlantısı olan ve bağlantı sorunu yaşamadığın bir telefon,
  • Ödül Maması,
  • Eğitime hazır bir pati dostun 🙂
  • Biraz Sabır 🙂

(Eğitim sürecine göre clicker v.b farklı eğitim araçları temin edilebilir.)
Online eğitim gelirlerinin %20’si patili dostlarımız için devam etmekte olan  #mahalleninbesleyicisiol projesi kapsamında kullanılmaktadır.

Online Köpek Eğitimi Sayfamızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
2020-08-31T13:38:17+03:00

About the Author:

Yorum Yap