2018 Çin Köpek Yılından İlham Alan Tasarımlar

, Adana Veteriner Kliniği, Moda2018 Çin Köpek Yılından İlham Alan Tasarımlar
çin fashion 2018 kapak

Her biri ayrı bir Zodyak hayvanı ile temsil edilen Çin Takvimi, 16 Şubat 2018’de Toprak Köpek Yılı’na girdi. Çok çalışma ile büyük başarılara ulaşılabileceğini, arkadaş ve dost edinmenin ne denli önemli olduğunu vurgulayan karakteri ile Köpek Yılı -ve dolayısıyla 2018-, bu yıla adanmış birçok tasarıma da ilham kaynağı oldu.

Modada Köpek Yılı: İlhamını köpekten alan tasarımlardan örnekler vermeden önce Gucci ve Dolce&Gabbana için ayrı bir paragraf açmak gerekiyor. Zira her iki marka da Köpek Yılı için birer kapsül koleksiyon hazırladı. Alessandro Michele’nin kreatif direktörlüğünde Gucci, yanına birkaç sezondur işbirliği yaptığı illüstratör Helen Downie ‘AKA Unskilled Worker’ı alarak bir koleksiyon ve kampanya hazırladı. “Köpekler insanın en iyi dostudur,” sloganı ile çıkan Dolce&Gabbana ise erkekler ve çocuklar özelinde bir kapsül koleksiyon çıkarttı.


Saatte Köpek Yılı: Köpeklerin sevecen doğasını mükemmel bir işçilik ile buluşturan Ulysse Nardin, Classico koleksiyonuna eklediği limitli Köpek Yılı modeli ile adından söz ettireceğe benziyor. Markanın asırlardır sürdürdüğü mineleme metodu ile kadrana işlenen köpek motifi, sadece 88 adet üretilen bu saati biricik kılıyor.
Güzellikte Köpek Yılı: Köpek Yılı’nın sembolize ettiği dostluk kavramını ‘cildinizle kurduğunuz dostluk’ üzerinden yorumlayan ve özel seri çıkaran markalar arasında Giorgio Armani ve Esteé Lauder geliyor. Giorgio Armani parlatıcı paleti ve Esteé Lauder gece bakım kürü ile göze çarpıyor.

Dekorasyonda Köpek Yılı: Söz konusu ev olduğunda köpeklerin yerinin çok daha samimi bir yere oturduğunu söylemeliyiz. Eğer evinizde bakımını üstlendiğiniz bir köpeğiniz yoksa 2018 Toprak Köpek Yılı’nı köpek figürlü objelere yatırım yaparak değerlendirebilirsiniz. Bu kullanışlı bir sütlük de olabilir, dekoratif bir tabak da…

Bize Ulaşın

Telefon: +90(533) 193 72 84

Son Yazılar

Hizmetlerimiz

Minik dostlarınız için geniş kapsamlı sağlık hizmetleri burada!

heypati beyaz seperatör

Teknolojik yatırımları artırarak, hekimlik bilgisini geliştirici her türlü eğitim programlarını takip ederek, amatör ruh ile profesyonel hizmet kalitesini sentezleyip, sadece gerekli olan tedavi seçenekleri ile hayvan refahını en üst seviyede tutmak birincil önceliğimizdir.

Randevu Almak İçin Tıklayın
2018-12-29T19:15:23+03:00

About the Author: