Arnavutköy’de Bir Köpek Cafesi

köpek kafesi

Yolu İstanbul’dan geçenler için benzersiz bir deyeneyim fırsatı. Wuufbox Café&Shop, köpeğinizle birlikte deneyimleyebileceğiniz bir alışveriş ve kafe ortamı sunuyor. Kaliteli bir kahve eşliğinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz mekanda köpek sahipleri için her şey düşünülmüş.

Arnavutköy Caddesi üzerinde açılan bu kafe bildiğiniz kafelerden değil. Burası, Miami’de ekonomi ve deniz biyolijisi bölümünde okuyup mezun olduktan sonra, Marangoni’de lüks marka menajerliği programını tamamlayan sonrasında ise hayallerindeki işi kuran Neva Dürüst Tatari’nin aylardır üzerine çalıştığı mekan. Neva, köpeklere duyduğu sevgiyi işiyle birleştirmeyi planlarken onlara özel hediye kutularıyla yola çıkmış. Şimdi de köpek sahiplerinin alışveriş ve kahve keyfini bir arada deneyimleyebileceği Wuufbox Cafe&Shop ile karşınızda.

Bu kafeyi, pet’lerinizle gidebileceğiniz diğerlerinden ayıran ise içindeki özel tasarım ürünler.

Neva Dürüst Tatari, 1.5 yıl önce maliyeti en düşük şekilde hesaplanmış wuufbox isimli köpek hediye kutuları tasarlamaya başlamış. “Dostun için hediye kutuları” olarak tanımladığı ve içinde köpekler için tasarladığı tasma, sweatshirt, tişörtlerin yer aldığı kutular her ayın 15’inde wuufbox severlerle buluşuyor. Köpek sahipleri isterlerse wuufbox.com sitesindeki ürünlerden kendileri bir kutu oluşturabilirken, isterlerse Neva’nın seçtiği sürpriz ürünleri tercih edebiliyorlar. Neva, bu kutuların içerisine hem sahiplere hem de patililere süprizler eklemeyi hiç bir zaman unutmuyor. Kutular boyutlara ve bütçelere göre hazırlanmış. Sitede özel tasarım kıyafetler içinde en ilgi görenlerden biri de hayvan dostlar için tasarlanmış bornozlar. Wuufshop’ta kazaklardan, tişört ve swetshirt’lere kadar neler yok ki…

Neva Dürüst Tatari, Wuufbox kutuları yoluna koyduktan sonra asıl hayali olan köpek kafesi projesine yoğunlaşmış. Eşinin, ailesinin ve dostlarının destekleriyle açtığı kafede aynı zamanda 10’dan fazla yerli ve yabancı markanın satışı da yapılıyor. Wuufbox Café&Shop’ta kendiniz, patilileriniz ve hatta eviniz için çok sevimli özel tasarım ürünler bulabilmek mümkün. Aynı zamanda havuçlu kek, cookie, glutensiz kekler ve kahvelerle ağzınızı tatlandırabilirsiniz. Wuufbox’ın bir diğer özelliği de “özel dikim”! Köpeğiniz çok büyük ya da çok küçükse ya da hayalinizdeki tasarıma kendi imzanızı atmak istiyorsanız haftanın bir günü kendi seçeceğiniz kumaşlarla terzi eşliğinde kendi ürününüzü yaratabilirsiniz. Neva Dürüst Tatari, şanslı köpekler için servis verirken barınakları da unutmuyor. Mekanı ziyaret ettiğinizde, girişteki kutuya siz de yardımlarınızı bırakabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Telefon: +90(533) 193 72 84

Son Yazılar

Hizmetlerimiz

Minik dostlarınız için geniş kapsamlı sağlık hizmetleri burada!

heypati beyaz seperatör

Teknolojik yatırımları artırarak, hekimlik bilgisini geliştirici her türlü eğitim programlarını takip ederek, amatör ruh ile profesyonel hizmet kalitesini sentezleyip, sadece gerekli olan tedavi seçenekleri ile hayvan refahını en üst seviyede tutmak birincil önceliğimizdir.

Randevu Almak İçin Tıklayın
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
2018-12-29T19:15:02+03:00

About the Author: