Bu Sezon Dolaplarınızda Kedilere Yer Açın

, Adana Veteriner Kliniği, ModaBu Sezon Dolaplarınızda Kedilere Yer Açın
kedi temalı kıyafet

Geçtiğimiz iki sezondur, özellikle Gucci’nin ses getiren koleksiyonlarının ardından, hayvan figürleri son dönemin en büyük trendlerinden oldu. Kuş figürlerinin ardından bu kışın en çok işlenen figürü ise “kedi familyası”!

Loewe, Dries Van Noten, Givenchy ve Gucci gibi isimler elbiselerden, kazaklara hatta çantalara kadar kedigiller ailesine tasarımlarında sıkça yer verdi. Kedigiller diyoruz çünkü kedi figürü deyince aklınıza yalnızca evcil kediler gelmesin!

Vahşi doğanın büyük kedileri ve onların desenleri de pek çok parçada işlenerek bu trendin bir parçası oldu. Hem vahşi hem sevimli biraz da kışkırtıcı bir ruha sahip olan bu figürü markalar olabildiğince zıt stillerle, kumaşlarla ve kalıplarla buluşturdu. Pastel tonlarındaki kumaşlar, büyük beden dökümlü kazaklar bunun en büyük örneklerinden.

Bu sezon öne çıkan leopar deseninin yeniden popülerleşmesi de tamamen bu trende bağlı olarak gelişti. Belki mağazalarda çok fazla kedi figürüne şu an için rastlayamıyoruz ancak kedigiller ruhunu fazlasıyla hissedebildiğimiz kumaşlar var.

Bize Ulaşın

Telefon: +90(533) 193 72 84

Son Yazılar

Hizmetlerimiz

Minik dostlarınız için geniş kapsamlı sağlık hizmetleri burada!

heypati beyaz seperatör

Teknolojik yatırımları artırarak, hekimlik bilgisini geliştirici her türlü eğitim programlarını takip ederek, amatör ruh ile profesyonel hizmet kalitesini sentezleyip, sadece gerekli olan tedavi seçenekleri ile hayvan refahını en üst seviyede tutmak birincil önceliğimizdir.

Randevu Almak İçin Tıklayın
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
2018-12-29T19:14:38+03:00

About the Author: